Про нас

Місія організації — демократизувати й популяризувати документальний жанр серед української аудиторії. Називаємо себе документальним ар’єргардом – мистецькою силою, що знаходиться найближче до людей. Ми створюємо документальні мистецькі твори на актуальні для суспільства теми; створюємо можливості для людей, які прагнуть опанувати документальне мистецтво, таким чином розвиваючи й підтримуючи його; а також розповсюджуємо створений на базі організації контент шляхом класичної та альтернативної дистрибуції, даючи можливість переглядати його глядачам, які зазвичай не мають доступу до сучасного українського кіно (наприклад, мешканцям прифронтових містечок або віддалених від центру сіл).

Смислові пріоритети для DOCUTOLOKA — збереження культурної спадщини та ініціювання культурного діалогу. За допомогою інструментів документального мистецтва ми зберігаємо свідчення про сьогодення та відкриваємо своїй аудиторії нові точки зору на традиційне мистецтво. Працюючи на перетині мистецтва, науки та громадського активізму, ми спонукаємо до діалогу для відвернення та попередження конфліктів.

Профільні теми організації: традиції (культурна спадщина, музика, етнографія), суспільство (демократичні процеси, соціальні зміни), жива музика для душі (виступи наживо, вуличні артисти), мандри, теорія документалістики.